tr

Bilgisayar Bakım ve Tamiri

15.12.2020
2.543
Bilgisayar Bakım ve Tamiri

Kocaeli, İzmit’te Bilgisayar tamiri ve bakımı alanında siz değerli müşterimizin güvenini ve memnuniyetini kazanmak için yola çıktık!

Bilgisayarlar, günümüzün her alanında fazlasıyla kullandığımız cihazlar olmaya başladığı bugünlerde , uzun süreli kullanıma bağlı olarak ister istemez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bir çok kullanıcı, bilgisayar bakımlarını pek önemsemezken, bu bilgisayarlar zaman içinde içerisinde biriktirdiği toz vb. etkenlerden dolayı bir süre sonra daha yavaş çalışmaya ve aksamaya başlarlar. Ek olarak bu aksamalar daha da büyük boyutlara gelip kasa içerisindeki parçaların arızalanmasına ve bozulmasına yol açar. Son olarakta bir köşeye atılıp çürümeye yüz tutar hale gelirler.

BİLGİÇ BİLİŞİM olarak, 10 yılı aşkın bilgisayar sektöründeki tecrübemizle evinizdeki/işyerinizdeki bilgisayarların öncelikle tamirini ve olası bir arıza durumunda tamirini yapmak için İzmit’te hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Bilgisayarınızın periyodik/rutin bakımları, arızalı parçaların tamiri/değişimi, parça takviyesi gibi tüm konularda sizlerin hizmetinizdeyiz.

 
Hizmet Detayları
 • Bilgisayar Bakım Hizmeti( kasa temizliği, işlemci ve diğer parçaların bakım ve temizliği )
 • Format ve Driver Güncelleme Hizmeti
 • Parça Tamiri ya da Parça Değişimi Hizmeti
 • Toplama Bilgisayar Hizmeti
 
 
Sıkça Sorulanlar
 
Bilgisayar Bakım ve Tamirinde parçalarım hasar görür mü? Nasıl güvenebilirim ?
 

BİLGİÇ BİLİŞİM olarak bizler, sizlerden gelen tüm elektronik malzemeyi sistemlerimizde anlık olarak kayıt altına alıyoruz. Bu kayıtları sizler de online olarak sizlere iletilen takip numarası ile servis.bilgicbilisim.net/sorgu linki üzerinden anlık olarak takip edebilirsiniz.Bizler için olmazsa olmaz siz müşterimizin güveni ve memnuniyetidir.

 
Fiyat politikanız nasıl? Çok yüksek meblağlarla karşılaşır mıyız ?
 

Bizlerin önceliğe müşteri memnuniyeti olduğundan dolayı fiyatlarımız olabildiği kadar uygun fiyatlardır. Kaliteli işçilik ve uygun fiyat avantajıyla siz müşterilerimize uzun yıllar hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

 
Yapılan işlemlerin garantisi var mı? Yaptığınız işlemlerin arkasında mısınız ?
 

Kesinlikle EVET! Bizler firmamızdan yaptırdığınız tüm işlemler için garanti vermekteyiz. Takılan/değiştirilen tüm elektronik parçalarda 6 ay firma garantimiz mevcuttur. Güvenle bizleri tercih edebilirsiniz.

Bu ve daha bir çok aklınıza takılan soruları bizlere iletişim numaralarımızdan ya da form üzerinden bizlere 7/24 iletebilirsiniz. 

 

 

Bize Sorabilirsiniz

Teklif Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  BİLGİÇ Bilişim
  BİLGİÇ Bilişim
  Merhaba. Size nasıl yardımcı olabiliriz?